Veselé Vánoce (s polštářky)

Zabaleno už máme. Dárky ještě ne všechny, ale věci, co povezem s sebou do Prahy, už jo. Za chvíli vyrážíme a máme v plánu zůstat v Čechách u našich rodin celé svátky. Minulý a předminulý rok jsme byli sami v Brně, ale já mám Vánoce spojené s celou velkou rodinou, babičkami a bráchy a tak podobně, takže jsem si připadala, zejména loni, dost osaměle.

Jedním z dárků, které budeme letos dávat, jsou polštářky - obaly jsme vyráběly s Verunkou, tiskly jsme barvou na textil a jako razítka používaly ovoce a zeleninu. Schválně hádejte, co jsme použily (není to moc těžké myslím).Psa jsem šila pro malou Alici jako dárek ke křtinám, které měla už minulý víkend. Šila jsem podle jedné fajn knížky, o které se tu ještě určitě zmíním.


A na závěr ještě naše Vánoční "výzdoba" plus stromeček. Velký stromek bude v Praze, my jsme se letos rozhodli pro minimalistickou a živou variantu od Lesů města Brna. Když zvládl zdobení od našich dětí, počítám, že by nám na balkoně mohl vydržet třeba i do dalších Vánoc.Tak tedy - šťastné a veselé!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Můj minimalistický šatník

Winterfolk

(Nejen) kostelové téma