Včera jsme se s Tomem vydali na příjemnou a hlavně fotogenickou akci Dobrodružství na Jarošce. Bez dětí, krásné počasí, nikam jsme nespěchali, ideální podmínky na focení. A já nevyfotila jedinou fotku. Protože mi to přijde "blbý". A tak raději vrazím foťák do ruky Tomovi. A případně ještě ukazuju "hele, tohle vyfoť". Pak mě samozřejmě štve, že jsem se neodhodlala. Včera jsem zkoušela trochu víc analyzovat, co mi vlastně přijde "blbý". Asi hlavně, že si s foťákem připadám jako turista. Jako čumil. Jako někdo, kdo je mimo, kdo není in. Jako trapka, která "si to musí vyfotit". Taky mám pocit, že se najednou dostávám do středu pozornosti (v době, kdy fotí fakt skoro každý, pěkná blbost). Navíc se asi bojím, že mě někdo zarazí, ať ho nefotím. Zároveň mám problém se zeptat, jestli můžu fotit. Přitom se nepovažuju za vyloženě stydlivého, plachého, nekomunikativního člověka. Nechápu. :) Takže podtrženo sečteno, nic užitečného jsem nevyanalyzovala a a...